O Nas

Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę w zakresie serwisu urządzeń, instalacji i systemów klimatyzacji oraz chłodzenia przemysłowego jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu. Mamy świadomość, że żadna firma nie istnieje bez otoczenia, nie istnieje w próżni. Jest wokół niej audytorium, które decyduje o jej sukcesie bądź porażce. Nie są to tylko klienci, ale wszelkie grupy związane pośrednio lub bezpośrednio z firmą. Celem nadrzędnym naszej firmy jest oferowanie specjalistycznych usług pozwalających naszym Klientom skoncentrować się na swojej podstawowej działalności co umożliwia im uzyskanie strategicznej przewagi nad Konkurencją.

KM KLIMA to najwyższe wymogi jakościowe obsługi klientów. Naszym klientom zapewniamy jakość i tego samego oczekujemy od naszych dostawców. Zdobyte certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001 są potwierdzeniem stosowania zasad zgodnych z tymi normami. Pamiętamy także o zasadzie, że zadowolony klient przyprowadzi dwóch nowych, niezadowolony zniechęci następnych dziesięciu.

Staramy się dotrzymywać obietnic niezależnie od wysiłku, który musimy włożyć w ich realizację. Są rzeczy trudne, ale rzadko bywają niemożliwe. Jesteśmy gotowi odpowiadać za nasze błędy i uczyć się na nich. Ponosimy odpowiedzialność za nasze działania i czyny.