Obecne procesy produkcyjne z praktycznie każdej gałęzi przemysłu związane są z generowaniem dużej ilości ciepła. Dlatego też stworzenie odpowiednich warunków pracującym w takim miejscu ludziom ma zasadnicze znaczenie.

W zależności od specyfiki zakładu projektujemy i tworzymy rozwiązania indywidualnie dopasowane do danego procesu produkcyjnego i panującym przy nim warunków, starając się wybrać najlepsze rozwiązanie zapewniające komfort pracy przebywajacym tam ludziom.

Większość obiektów handlowych, niezależnie od ich wielkości, wymaga sprawnej instalacji klimatyzacyjnej.

Aby skutecznie funkcjonować, bez względu na rodzaj oferowanych produktów, zarówno ekskluzywne salony jubilerskie, jak i sklepy mięsne – zapewnić muszą odpowiednią temperaturę powietrza.

Często nie tylko w celu zapewnienia klientom komfortu, ale również, by zachować wymagane przez producentów warunki przechowywania produktów.

W naszych rozwiązaniach oferujemy zarówno niedrogie rozwiązania obejmujące montaż klimatyzatora „okiennego”, typowe układy freonowe, jak również zaawansowane systemy ze zmienną wydajnością chłodniczą. Na terenie całej Polski obsługujemy wiele Galerii Handlowych, gdzie wentylacja i klimatyzacja są instalacjami kluczowymi i niezbędnymi dla funkcjonowania poszczególnych sklepów.

  • Uklady wody lodowej
  • Układy chłodnicze z bezpośrednim odparowaniem (Freonowe)
  • Wentylacja i klimatyzacja mechaniczna
  • Instalacja odzysku ciepla